top of page

    קורס ליטיגציה  לעמידה בפני קהל ומצלמה >>>

 • הפגנת נוכחות וביטחון באולם בית המשפט ובזירה המשפטית

 • מעלה את הסיכוי לזכות בתיקים בקלות

 • לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולנצח עבורם

 • להרחיב ולתחזק באופן אישי מיומנויות פרזנטציה 

 • להגדיל את האפקטיביות בטיפול בתיקים קיימים וחדשים

onyx (1).png

".באמנות הליטיגציה קודם תלמד את החוקים אחר כך תוכל לשבור אותם"

"הסדנה שכל עו"ד חייבים לחוות כדי להשפיע

ולשכלל את תוצאות ההליך המשפטי!"  

רוצים לבנות טיעונים שיובילו לתוצאה המשפטית הרצויה ? >>>
"סוד הצלחה של ליטיגציה אפקטיבית טמון בתכנון האסטרטגיה והטקטיקה לרבות ניתוח 'קייס' על כל רובדיו ובניית המסר המדויק ומציאת הזווית המשפטית שמאירה את הסיפור שלנו ושתגרום לבית המשפט 'לאמץ' אותו בלבד.


 
רוצים לדבר ושיקשיבו לכם ? >>>
נחשוף את הסודות של שימוש נכון בקול , בקצב ובמנעד. נתנסה בחלוקת טקסט נכונה, ריתמוס, נשימות ועמידה נכונה. נלמד את סודות שפת הגוף ותנועה נכונה במרחב. נלמד להשפיע כמו עורכי הדין הטובים בעולם. 

 

סימולציה עם מצלמה 

התרגול יצולם ב- LIVE ולאחריו יבוצע ניתוח, תרגול, תיקון ושיפור יכולת הפרזנטציה ושפת הגוף. נתרגל כיצד לחדד מסרים באופן אפקטיבי תוך שימוש בתרגול נשימות וחימום לקראת הופעה אולם הדיונים. לבסוף.

מה עוד מקבלים:
 • סרטון הצגה עצמית (60 שניות) לשיווק באינטרנט
 • חוברת אשר תסייע בתרגול אישי מותאם לעבודה באופן עצמאי בהמשך.
 • קבוצה סגורה בפיסבוק
 • וובינר לשאלות ותשובות כשבועיים לאחר הסדנה
 • פגישה אישית לתרגול אישי ב 50% הנחה

אמנות הליטיגציה לעורכי דין

עמידה בפני קהל ומצלמה

 • העברת מסרים באופן אפקטיבי ומקורית

 • הגדלת סיכויי ההצלחה ושיפור תדמיתי 

 • השפעה על הלקוח, השופט והצד שכנגד


רוצים ליצר חיבור טוב וקשר בבית המשפט ? >>> 
בסדנה נלמד ליצור אינטראקציה נכונה עם הלקוח, העדים המומחים מטעם בית המשפט, השופטים ועם הצד שכנגד. נשים דגש לעמידה מול קהל שיושב במהלך המשפט המבוים באולם שהוא חלק ממאגר לקוחות פוטנציאלי. 


 
רוצים לספר את הטיעון המשפטי בצורה קולחת ואפקטיבית ? >>>
לספר סיפור בזירה המשפטית זו אומנות שניתן ללמוד אותה על ידי רכישה של טכניקות וכלים בתחום הרטוריקה המשפטית. בסדנה לומדים כיצד לחזק את הביטחון העצמי, לספר 'נרטיב משפטי' בצורה קולחת ואפקטיבית. למשל : בעזרת טכניקות של משחק מול מצלמה, סימולציה מול קהל תוך ניתוח וקבלת משוב.  

01

LEGAL STORYTELLING

02

BODY LANGUAGE

שפת-גוף לעו"ד

03

CASE STUDY

קשר עם השופט

04

SIMULATION

סימולציה

אמנות הליטיגציה לעורכי דין

עמידה בפני קהל ומצלמה

 • העברת מסרים באופן אפקטיבי ומקורית

 • הגדלת סיכויי ההצלחה ושיפור תדמיתי 

 • השפעה על הלקוח, השופט והצד שכנגד


רוצים ליצר חיבור טוב וקשר בבית המשפט ? >>> 
בסדנה נלמד ליצור אינטראקציה נכונה עם הלקוח, העדים המומחים מטעם בית המשפט, השופטים ועם הצד שכנגד. נשים דגש לעמידה מול קהל שיושב במהלך המשפט המבוים באולם שהוא חלק ממאגר לקוחות פוטנציאלי. 


 
רוצים לספר את הטיעון המשפטי בצורה קולחת ואפקטיבית ? >>>
לספר סיפור בזירה המשפטית זו אומנות שניתן ללמוד אותה על ידי רכישה של טכניקות וכלים בתחום הרטוריקה המשפטית. בסדנה לומדים כיצד לחזק את הביטחון העצמי, לספר 'נרטיב משפטי' בצורה קולחת ואפקטיבית. למשל : בעזרת טכניקות של משחק מול מצלמה, סימולציה מול קהל תוך ניתוח וקבלת משוב.  

מתוך סדנה ה"ליטיגטור כפרפורמר" בלשכת עורכי הדין

רוצה לבנות תיק וטיעונים מעוררי השראה ?
סוד הצלחה של פרזנטציה - תכנון. נתחיל בבניית שלד ומבנה. נחקור וננתח את המקרה שמונח לפנינו. נמצא את החוקים ופסקי הדין שמאירים את הבעיה. לאחר שמצאנו את הנרטיב המשפטי נחתור למציאת פתרון ונתמקד בהעברת המסר ונקודת המבט של כל אחד מן הדמויות המופיעות בסיפור המשפטי שלנו. 
 

רוצה לדבר ושיקשיבו לכם ?
נחשוף את הסודות של שימוש נכון בקול , בקצב ובמנעד. נתנסה בחלוקת טקסט נכונה, ריתמוס, נשימות ועמידה נכונה. נלמד את סודות שפת הגוף ותנועה נכונה במרחב. נלמד להשפיע כמו עורכי הדין הטובים בעולם. לדוגמא כשמתנהל דיון לראשונה ממליצה לעצור לרגע בכניסה להתבונן בנוכחים ללמוד אותם ורק אח"כ להיכנס אל האולם.
 

רוצה ליצר חיבור טוב וקשר בבית המשפט ? 
הגיע הזמן לדעת כיצד ליצור אינטראקציה נכונה עם הקהל בצורה אפקטיבית, נינוחה ללא מתח מיותר. יש להשתמש בטכניקות מוכחות ליצור תקשורת בהירה והקשבה פעילה. יצירת קשר עם הקהל באולם וניהולו הדיון בצורה אותנטית ומשכנעת.
 

רוצה לספר טיעון משפטי בצורה קולחת ואפקטיבית?
לספר סיפור זו אמנות. גם בזירה המשפטית אנו נדרשים לשכלל את יכולות הרטוריקה והעברת המסקנות המשפטיות באופן אפקטיבי. שלל דוגמאות כיצד לחזק את הביטחון העצמי, ולהפגין סמכותיות ויכולת השפעה באולם הדיונים. בעזרת תרגול מול המצלמה עורכים חזרות וסימולציות באמצעות קהל אוהד וצפייה בחומרים שצילמנו. כך נוכל לשפר את דרך העברת המסרים שלנו. 

מתוך סדנה ה"ליטיגטורית כפרפורמרית" לעורכות דין

                  אז למה חייבים לעבור את הסדנה ?                    

בוודאי שאלת את עצמך מדוע להשקיע כסף בכישורים אלו. שלא נדבר על הזמן והמאמץ שכרוכים בללמוד כיצד לפנות ולהתנהל בבית המשפט. אולי בכלל לא אשתמש בכישורים אלו.

התשובה פשוטה. חייבים זאת מפני שלא מלמדים זאת באקדמיה. סידה נוספת היא היא מפני שבחרת ליצג אדם או להיאבק למען מטרה חברתית חשובה. לכן, לדבר ולהיות הקול עבור הלקוח שבחר בנו, בשמו ובעבורו - לב מקצוע עריכת הדין! ליטיגציה, הינה הלכה למעשה, אומנות ומיומנות שאפשר ללמוד.

נכון, זוהי אחריות כבדה לטעון את הטיעונים עבורם, בעיקר מפני שהם לא הוכשרו לעשות זאת עבור עצמם. הם בחרו בך. כעת, המטרה שלך היא להציג את נקודת המבט שלהם ולשכנע שיקשיבו באמת ולקבל את הסעדים וההחלטה מבית השופט.

כן, שיפור יכולות הפרזנטציהמהווה תנאי הכרחי להצלחה בקריירה ובפרקטיקה המשפטית בכל תחומי ההתמחות. הופעה בבית המשפט, בזירה המשפטית, מול לקוח ועורכי הדין שכנגד.

IMG_5873.JPG

01

LEGAL STORYTELLING

02

BODY LANGUAGE

שפת-גוף לעו"ד

03

CASE STUDY

קשר עם השופט

04

SIMULATION

סימולציה

4. איכות הביצוע 

נלמד איך להעביר פרזנטציה תוך חיזוק הביטחון העצמי, סמכותיות, והשפעה. דוגמאות מסרטונים לצורך אבחון, משוב ומתן טיפים ועצות לשיפור יכולת העמידה בפני אולם הדיונים, לקוח, קהל ותקשורת.

3. קשר עם קהל 

נלמד על אינטראקציה, רטוריקה,, תפיסת המרחב, שמירה על קשב והקפצות קשב, יצירת עניין וכבוד תכנון הדיון. נעצים את היכולות הבינאישית תוך שימוש במשחקי תפקידים ותרגולים .

3. קול ושפת הגוף 

נלמד כיצד נעצים את הנוכחות באמצעות מצלמה. נלמד כיצד לחדד את המסרים באופן אפקטיבי תוך שימוש בתרגול נשימות ושפת גוף, וחימום לקראת הופעה בבית המשפט.

1. תוכן ומבנה

נלמד ונעמיק את הידע של המשתתפים תוך שימוש תכליתי בהתבסס על טכניקות יעילות, נבחן מקרי בוחן על "יבש" דוגמאות, טיפים וחוקים בסיסיים. מציאת הנרטיב המשפטי והפיכתו לשלד של הטיעון והצגת המקרה.

להופיע באומץ וביטחון בביהמ"ש

לדעתי, פעמים רבות עורכי דין זקוקים ליד מכוונת כיצד להתנהל בעולם קשה ותובעני כדוגמת בית המשפו ומחוצה לו.  נחשפתי פעמים רבות לעורכי דין שנמנעים מלעסוק בליטיגציה וליצג את לקוחותיהם בבית המשפט רק מפני שיש להם פחד קהל, או פחד מפני מצלמה או פחד מהצלחה וכשלון גם יחד.

Business Meeting

​לנהל פגישות עם הצדדים שכנגד ביעילות

​​תפקידו של משפטן בחברה המודרנית איננו מתמצה אך ורק בסיווגו של ההליך למסגרת הדיונית הרלוונטית. הוא נדרש להכשרה גם בהעברתם של המסרים הרלוונטיים, בקצרה ובבהירות. הסדנה תחשוף בפני הסטודנטים שיטות להופעה רהוטה ועניינית, בין אם באולם הדיונים, בין אם כמרצים ובין אם באמצעי התקשורת.

 לדעת ללחוץ על הכפתורים הנכונים

​כיום, יש לשכלל את יכולות הפרזנטציה בבית המשפט ומחוצה לו. זוהי מיומנות נרכשת שמשפרת את יכולת השכנוע ומתן ייצוג הולם טוב יותר ללקוח והבנת הנרטיב המשפטי על ידי בית המשפט. אנחנו מדברים על כישורי תקשורת, תקשורת בינאישית, אם תרצו זו רק ההתחלה.

התכנית מתאימה ומיועדת עבור מי שרוצה לשפר את מיומנויות הפרזנטציה שלו ומוכן לעשות את כל מה שנדרש להשיג את התוצאה הרצויה : 

 

 • הופעה באולם הדיונים 

 • משא ומתן עם הצדדים שכנגד 

 • פגישה עם לקוח 

 • הרצאה מקצועית או השתתפות בכנס  

 • הליך גישור או בוררות 

 • הופעה בתקשורת 

    

ח​ובה ​לכל עו"ד שרוצה לקוחות מרוצים וחדשים 

לדבר עבור מישהו ולדבר בשמו להיות הקול עבורו זה בעצם לב ליבו של מקצוע עריכת הדין? לדבר בשמו של הלקוח. לטעון את הטיעונים עבורם, מפני שהם לא הוכשרו לעשות זאת עבור עצמם. המטרה שלכם היא להציג את נקודת המבט שלהם ולשכנע אנשים להקשיב לכם אבל , באמת להקשיב, כדי לקבל את הסעדים והעזרה שהם זקוקים להם. 

עם הרשמה לסדנה תתקבל ההטבה

את המדריך המקוצר להופעה בביהמ"ש 

אזהרה : ברגע שתטמיע את ארבעת הכללים הללו, הבטחון העצמי שלך יגדל ותוכל לייצג ולקחת תיקים במהירות גדולה ממה שאתה יכול לדמיין היום וייצוג לקוחות יהיה קל משחשבת כי השליטה תהיה בידיים שלך

להציג את נקודת מבטו של הלקוח ולדבר בשמו בבית המשפט - זוהי מיומנות ואחריות שמוטלת על כתפי עורכי הדין. כדי לשכנע את בית המשפט שיעניק את הסעדים המבוקשים,  אנו נדרשים להוכיח מקצוענות בהכנת התיק וסיווגו למסגרת הדיונית, אך אין די בכך. כעת יש סדנה ש'נתפרה' לעו"ד ! 

ליטיגציה במקום הראשון​

​בסקר מקיף שערכה קודקס, חברת ההשמה למשפטנים, שהתפרסם ב"גלובס", נשאלו עורכי הדין של העתיד במה היו רוצים להתמחות. מתברר, כי התחום בו הסטודנטים הכי רוצים להתמחות הוא תחום:                          

       ליטיגציה בחרו 24% !!!

"לכל אדם קול ייחודי אולם לא תמיד הוא מועבר בצורה קולחת, קוהרנטית, מובנית ובהירה לקהל היעד."

עו"ד אילת אטיאס סיון, מאמר בתקדין 

bottom of page