top of page
shutterstock_121087510_edited.jpg

פירמות ומשרדי עורכי דין

4 שלבים * 4 מפגשים * 4 שעות כל מפגש

"זאת סדנה שאתם חייבים לעבור, במיוחד לצוות המשרד שלכם. זה ממש משפיע על תוצאות המשפט שלכם גם כדי שהלקוחות שלכם יישארו וגם מרוצים. לי זה ממש עזר!" 

הזמנה מטעם פרטנרס 11 בנובמבר 2019.jpeg

אננחנו לא הולכים לשכנע אף אחד באוניברסיטה או במכללה למשפטים שחייבים ללמוד ליטיגציה כחלק ממערך לימודי קורסי חובה במשפטים או הכשרות לקראת ההסמכה לתארים ובהמשך לקבלת רישיון עריכת דין.

אנחנו גם לא הולכים לשכנע אתכם שאתם טובים מוצלחים משפטנים מבריקים כי את זה אתם כבר יודעים. 

אפילו אנחנו לא הולכים לשכנע את השותפים הבכירים במשרד ובפירמה שבמקום לסחוב את כל המשרד ליום כיף בכין גדי באוגוסט חשוב יותר להשקיע בסדנה חוויתית לגיבוש צוות העובדים בסדנה "הליטיגטור כפרפורמר".
 

אבל איכשהו אנחנו לומדים בדרך הקשה איך לשרוד במבוך הפתלתל של מלאכת הצדק,

ובמלחמת הגרילה במסדרונות בית המשפט והכרישים שממתינים במשרד.

אנחנו לומדים ללכת בין הטיפות ולצבור קילומטרים של עתירות פסקי דין

ואפילו זיכויים במהלך השנים.

 

תגידו, ברצינות עכשיו, לא הגיע הזמן להתקדם?
 

אתם יודעים מה, אנחנו מזמינים אתכם לחשוב 5 10 15 20 וכדומה אחורה וקדימה.

 

מה הייתם עושים פעם אחרת, אילו יכולתם?
 

מה הייתם רוצים לתרגל שלא עשיתם פעם.

התשובה הנפוצה היא להשקיע זמן ומאמץ וללמוד מהטובים ביותר כיצד לפנות לבית המשפט

ולהתנהל נכון מול השופטים. מי חשב פעם על כישורים הללו להופעה בבית המשפט וניראות בתקשורת.
נראה לכם, באמת שצריך לוותר על הכשרות בתחום הליטיגציה בעידן הסייבר והרשתות החברתיות שמרימות ומפילות משטרים ואנשי מפתח בחברה ובפוליטיקה. 

כיום אנחנו חיים לא רק נאבקים כליטיגטורים בזירת המשפט עבור הלקוחות שלהם אלא אנחנו חותרים לעבר המוניטין של המשרד, הפירמה והמשפחה והמורשת. כי כדי להישאר בצמרת וברשימת המשרדים המשפיעים צריך לתחזק הצלחה ויוקרה.


אז אם אתם חושבים כמונו ואתם רוצים לשמוע עוד ולעשות משהו למען המשרד שלכם מוזמנים להשאיר פרטים ונחזור אליכם.
 

-----

ש.  "אז לפניכם התשובה לשאלה "למה צריך לעבור את הסדנה "הליטיגטור כפרפורמר"? 

ת. מניסיוננו להיות שחקן שהוא גם 'פרפורמר' יש צורך בתרגול. הטמעת הנרטיב המשפטי בכל רמ"ח איברנו. כיוון, שאנחנו נלחמים עבור מישהו חלש מאיתנו שזקוק להגנה שלנו. לפעמים עבור מטרה נעלה ולפעמים עבור מישהו שהוא חף מפשע.

ש. כיצד מדברים נכון עבור מישהו?

להיכנס לנעליו של הלקוח ולהשמיע את הצעקה שלו מבית העצורים זוהי ליבת המקצוע - עריכת הדין. צריכה מידה מסוימת של נחישות לעמוד בבית המשפט לרתק לשכנע ולטעון את כל הטיעונים היפים שכתבתם במחברת הכחולה. הלקוחות לא למדו והם לא הוכשרו לעשות זאת בעצמם. לכן זאת האחריות שלכם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. כי ליטיגציה, זו בעצם מה שעריכת דין היא למעשה. להשאיר חותם על תוצאות המשפט.

ש. כיצד גורמים להצעת חוק לעבור בקריאה שלישית?

ת. לא בדיוק קשור אבל קשור. לא פעם ראיתי מקרוב כיצד הצעות חוק נופלות וקמות מפני שלא יצרו להם מספיק לובי ושכנעו את צמרת הממשל במטרה שלהם כלכלית, משפטית או חברתית. זה לא באמת משנה. מה שעבר או לא עבר את הקריאה השלישית היתה היכולת - "להציג את נקודת המבט שלהם ולשכנע אנשים להקשיב אבל, באמת להקשיב, באופן כזה שיקבלו בסופו של דבר את הסעד שהם זקוקים להם.

ש. מה זה אומר "פרזנטציה משפטית"?

ת. אנחנו מדברים על שכלול יכולות הפרזנטציה בבית המשפט, למעשה אנחנו מדברים על כישורי תקשורת, תקשורת בינ-אישית, ועוד מכלול של דברים שמסייעים במלאכת הייצוג.

רשמים מהסדנה
סימולציה - Copy.JPG

"הלוואי והייתה סדנה כזאת לפני שהופעתי בבית המשפט. אני חושבת על זה שנים התנהלתי שונה לגמרי. עצורה חסרת בטחון נצמדת לטקסטים אגרסיבית במקומות הלא נכונים שיפוטית וחסרת סבלנות כלפי הקולגות. 

מה שלמדתי הרחיב את הפריזמה המשפטית שלי ויצרה שיתופי פעולה וקיבלתי יותר תיקים מבעבר."

Business Meeting

מיומנויות נרכשות בסדנה >>>

 • לפצח דילמה משפטית ולמצוא את המסר המרכזי

 • להופיע בביטחון באולם הדיונים

 • ליצור חיבור טוב עם מערכת בית המשפט

 • שליטה בעמידה ושפת הגוף

 • לטעון במשפט בצורה קולחת ואפקטיבית

 • להשפיע על תוצאת ההליך המשפטי

"כשנכנסתי לסדנה ראיתי את העולם המשפטי בדרך מסוימת אחרת צרה חד ממדית ולפעמים אפילו מוטעית ופעמים רבות הפסדתי בתיקים רק כי לא ראיתי את כל התמונה עכשיו אחרי שחוויתי את הסדנה  אני רואה את התיק אחרת לגמרי. אני מקשיב ללקוח אחרת שואל אחרות ומנהל אסטרטגיה משפטית אחרת לגמרי גם מול הצד שכנגד ובעיקר מול השופט והתוצאות מדברות בעד עצמן."

רוצים לבנות תיק וטיעונים מעוררי השראה >>>
סוד הצלחה של פרזנטציה - תכנון. נתחיל בבניית שלד ומבנה. נחקור וננתח את המקרה שמונח לפנינו. נמצא את החוקים ופסקי הדין שמאירים את הבעיה. לאחר שמצאנו את הנרטיב המשפטי נחתור למציאת פתרון ונתמקד בהעברת המסר ונקודת המבט של כל אחד מן הדמויות המופיעות בסיפור המשפטי שלנו. 
 

רוצים לדבר ושיקשיבו לכם >>>
נחשוף את הסודות של שימוש נכון בקול , בקצב ובמנעד. נתנסה בחלוקת טקסט נכונה, ריתמוס, נשימות ועמידה נכונה. נלמד את סודות שפת הגוף ותנועה נכונה במרחב. נלמד להשפיע כמו עורכי הדין הטובים בעולם. לדוגמא כשמתנהל דיון לראשונה ממליצה לעצור לרגע בכניסה להתבונן בנוכחים ללמוד אותם ורק אח"כ להיכנס אל האולם.
 

רוצים ליצר חיבור טוב וקשר בבית המשפט >>> 
הגיע הזמן לדעת כיצד ליצור אינטראקציה נכונה עם הקהל בצורה אפקטיבית, נינוחה ללא מתח מיותר. יש להשתמש בטכניקות מוכחות ליצור תקשורת בהירה והקשבה פעילה. יצירת קשר עם הקהל באולם וניהולו הדיון בצורה אותנטית ומשכנעת.
 

רוצים לספר את הטיעון המשפטי בצורה קולחת ואפקטיבית >>>
לספר סיפור זו אמנות. גם בזירה המשפטית אנו נדרשים לשכלל את יכולות הרטוריקה והעברת המסקנות המשפטיות באופן אפקטיבי. שלל דוגמאות כיצד לחזק את הביטחון העצמי, ולהפגין סמכותיות ויכולת השפעה באולם הדיונים. בעזרת תרגול מול המצלמה עורכים חזרות וסימולציות באמצעות קהל אוהד וצפייה בחומרים שצילמנו. כך נוכל לשפר את דרך העברת המסרים שלנו. 

סימולציות והטמעה של טכניקות המשפרות את הנרטיב המשפטי והעמידה בפני קהל ומצלמה

Untitled design - Facebook post (5).png

November 1, 2018

אשף המילים הפשוטות

'פרקליט הצמרת' כך כינו אותו. ניהל מלחמות מקבילות על חייו ועל חיי לקוחותיו. הוא המשיך להגיע לבית המשפט ולדבוק במלאכת ייצוג לקוחותיו שהמפורסם בהם הוא ראש הממשלה המכהן. רבות נכתב אודות מילותיו האחרונות. המלצותיו המשפטיות רגע לפני שנפרד מהעולם. האמת המשפטיות שטווה אין לדעת.

להמשך קריאה והרשמה לניוזלטר

ThePhilippines.png

Contact Us

תמונה לפייסבוק.jpg

מנהלת

​עו"ד אילת אטיאס -סיון

 • מרצה במשפטים ותקשורת אלפי שעות הרצאות

 • במאית וכתבת טלביזיה

 • בוגרת ביה"ס סם שפיגל לקולנוע י-ם

 • עורכת דין חברת מחוז מרכז 

 • מנטורית לעמידה בפני קהל ומצלמה

להמשך קריאה אודות

ThePhilippines.png

Contact Us

כן אשמח לקבלת פרטים נוספים על תכנית ההכשרה

Thanks! Message sent.

bottom of page