תסריט ובימוי : אילת אטיאס

מפיק : דניאל פארן - דרסט הפקות 

עריכה : מיכל פארן-אברהמי

מוסיקה מקורית : צוף פילוסוף

                        עדי רנרט

הסרט הופק בתמיכת טלעד, קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה, קרן גשר וקרן של"ם

54 דקות.

שודר בערוץ 2 , טלעד. 

 

סופרסטאר עוקב כ 5 שנים אחר הדינאמיקה הקבוצתית של צוות ההפקה המורכבת מאנשים שסובלים מפיגור סביבתי היוצרים סרט דוקומנטארי. הבמאית הצליחה לחדור לנפשם של הגיבורים שחושפים בפניה את עולמם נפתחים ומשתנים מול עדשת המצלמה. הצצה נדירה לנפש חריג בחברה הישראלית וניפוץ

סופר סטאר

I'm SuperStar 

העלילה:

 

צביקה גיבור הסרט סובל מתסמונת 'טורט' במאי הסרט אינו משלים עם היותו "חריג" ומצליח להתקרב לחיים נורמטיביים. יהב גיבור סרטו של צביקה, היה ילד רגיל בראש פינה, שהחליט לשים קץ לחייו ולהתאבד שנכשל והפך אותו למפגר.

 

לילת "סופרסטאר" עוקבת אחר צביקה שסובל מ "תסמונת טורט" ומתגורר בבית פוירשטיין, הוסטל לחריגים שבמבשרת ציון. הוא אינו מקבל את עובדת היותו חריג ושואף להיות נורמלי. במסגרת פרויקט קולנוע שהחל בטלביזיה הקהילתית בהוסטל הוא משמש כבמאי בצוות הפקה של סרט הגמר "יום בחייו של דייר".

 

גיבור המשנה יהב, גדל כילד רגיל בראש פינה, ובגיל ההתבגרות מששקע בדיכאון החליט לשים קץ לחייו ולהתאבד בירייה לרקה. הניסיון לא "הצליח" ובשל כך, איבד עין פגע בשתי אונות מוחו הקדמיות  והוגדר מחדש בעל פיגור סביבתי. 

 

סופרסטאר עוקב כ 5 שנים אחר הדינאמיקה הקבוצתית של צוות ההפקה המורכבת מאנשים שסובלים מפיגור סביבתי היוצרים סרט דוקומנטארי. הבמאית הצליחה לחדור לנפשם של הגיבורים שחושפים בפניה את עולמם נפתחים ומשתנים מול עדשת המצלמה. הצצה נדירה לנפש חריג בחברה הישראלית וניפוץ תפישת האדם הנורמאלי בקרבנו.