+++  כל מה שהעסק שלך צריך זה סיפור וידאו אחד  

עיצוב ללא שם (1).gif

הניסיון והמומחיות 

אם אתם רוצים שהעסק שלכם או המוצר שלכם ישרוד את המגיפה ויתפתח.

וידאו שלכם באתר או ברשתות החברתיות הוא חובה.

 

הופעה מקצועית
באון ליין

 אני כאן בשבילך ללמד את הטכניקה הקלה והיעילה ביותר ליצירת סרטוני וידאו למינוף העסק והמוצרים שלך

מניסיוני כבמאית קולנוע (סם שפיגל) מנחת הסדנה "הליטיגטור כפרפורמר" שבה הוכשרו עד היום מאות עורכי דין, לשיפור הפרזנטציה והופעה מול קהל, בבית המשפט, לקוחות, בהרצאות ובכנסים, בדיונים ובישיבות הנהלה.

במדריך מקוצר זה אני שמחה לשתף עצות מעשיות לבניית 'ליין-אפ' למסרים ולטיעונים תוך התאמתם למגבלות הזמן, הטכנולוגיה והקשב של המשתתפים, טיפים לניהול דיונים בהופעה #עמידה_בפני_מצלמה, צילום עצמי, עיצוב סט ותאורה, בניית אמון ושכנוע בדיון מרחוק.

למה כדאי ללמוד ולהשתפר בהופעה מול המצלמה ולהעביר מסרים ולהשפיע על נוכחות שלכם בתוצאות החיפוש?

אם אתם רוצים שהעסק שלכם או המוצר שלכם ישרוד את המגיפה יגדל ויתפתח - סרטוני וידאו שלכם או של הלקוחות שלכם באתר או ברשתות החברתיות הוא חובה! למה? כי, עד מרץ 2022 הקרבה הפיזית והאינטראקציה האנושית נעשו בצורה אפקטיבית פנים מול פנים.

 

מגפת הקורונה, שינתה את חוקי המשחק ואילצה אנשי עסקים, עצמאיים, עורכי דין, מגשרים, מרצים ועובדי ממשל בארץ ובעולם להסתגל לעבודה באונליין שהוא העולם הדיגיטלי.

 

אני קוראת לעולם החדש BERTUAL חיבור בין שני מושגים : BEING VIRTUAL מי שמצליח לעשות את המעבר בין עולם המציאות הפשוטה לבין המציאות הרבודה. יצא נשכר וימשיך להיות משפיע בחברה המודרנית שעשתה את הקפיצה הקוונטית שלה תוך שנה אחת בלבד.

 

הריחוק החברתי והשימוש בשיחות וידאו ודיבור באמצעות מצלמה מאלץ אותנו לשפר את המיומנויות ולהיות "פרפורמרים". מה שבעבר נחשב זירת הפוליטיקה והעיתונות כיום בכל תחום נדרשים לדבר מול קהל וירטואלי.

לכן חשוב היום יותר מתמיד - ללמוד אך לעשות את העברת המסרים מול מצלמת וידאו ומסכי המחשב בצורה מקצועית ומכבדת את המקצוע והשירות שאותו אתם מעניקים ללקוחות שלכם. הקורס הורכב במלאכת מחשבת בעבודה והתבוננות על הנעשה תוך HAND ON אמיתי.

8 עקרונות יסוד מועברים במהלך סדרה של הרצאות ומפגשים לכללי מפתח בניהול והופעה בדיונים וירטואליים וכל הקשור לעמידה מול מצלמה.

 +++  כל מה שהעסק שלך צריך זה סיפור וידאו אחד  

כל משתתף בסדנה יקבל מתנה חוברת הדרכה מפורטת לכל מה שצריך כדי להפיק סרטון וידאו מצולם לקידום העסק 

סדנאות קרובות 

 

סדנת ערב:

יום חמישי 18/03/2021 בין השעות 17:30-19:30

יום חמישי 1/04/2021 בין השעות 17:30-19:30

עלות ורישום למשתתף

רק 97 ש"ח!!!

לשאלות או לרישום טלפוני  - 03-5222331

או בנייד 054-7393595

הסדנה תתקיים במפגש וובינר באמצעות ZOOM

לינק למפגש ישלח לאחר אישור וקבלת התשלום

לתיאום שיחת ייעוץ וקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-5222331

או בוואטאפ בנייד 054-7393595

או השאירו פרטים