top of page

4 שלבים * 4 מפגשים * 4 שעות כל מפגש

הזמנה מטעם פרטנרס 11 בנובמבר 2019.jpeg
 • קורס בליטיגציה מעשית

 • שפת גוף לעורכי דין 

 • עמידה מול מצלמה וקהל 

 • שיפור העברת מסרים והופעה בביהמ"ש 

 • ראיונות עבודה/התמחות 

 • דיונים וישיבות ב-ZOOM

"לימודי אמנות הליטיגציה זה כמו ללמוד ציור ואמנות מודרנית, תחילה, יש ללמוד את החוקים ואחר-כך אפשר לשבור ולשנות אותם."
עו"ד אֵילת אטיאס-סיון - מאמנת פרפורמנס 

סימולציה מצולמת

4

 נוכחות בביהמ"ש

שפת גוף

ופרזנטציה

Books

1

סטוריטלינג משפטי

3

2

בוגרת סדנה מספרת

"הלוואי והייתה סדנה כזאת לפני שהופעתי בבית המשפט. אני חושבת על זה שנים התנהלתי שונה לגמרי. עצורה וחסרת ביטחון נצמדת לטקסטים באופן אגרסיבי במקומות הלא נכונים שיפוטית וחסרת סבלנות כלפי הקולגות. מה שלמדתי בסדנה הרחיב את הפריזמה המשפטית שלי ויצר שיתופי פעולה עם עורכי דין והעברות של תיקים ולקוחות חדשים, יותר תיקים מבעבר."

 

עו"ד מיכל צ. השתתפה בקורס המלא 'הליטיגטור כפרפורמר'

עקרון מנחה של תכנית ההכשרה לעורכי דין

"פחד מפני קהל, הוא בעצם הפחד הכי גדול שלנו מפני דחייה. ככל שנתקרב אליו יותר נוכל להצליח יותר ולעשות את מה שאנחנו באמת רוצים."

מנחת הסדנה עו"ד #אילת_אטיאס_סיון 

Azrieli Towers

דור המשפטנים החדש חי ונושם בעולם דיגיטלי מהיר וברשתות החברתיות. אבל כדי להתאמן צריך לקפוץ למים וללמוד את התורה שבעל פה של עולם הליטיגציה שכעת מועברת שקופה ונגישה ומאפשרת לחוות לראשונה את חוקי המשחק ולרכוש "בטחון פסיכולוגי" - ללמוד לטעות ולתקן. תרגול וסימולציה של הפרקטיקה והליטיגציה מעניקה כלים ומשפרת באופן מוכח את מיומנות הטיעון, הרטוריקה וההופעה בבית המשפט. 

משרדי ממשלה ומוסדות ציבוריים נדרשים לקחת הידע הנצבר ולצמצם פערים בשירות הציבורי. מתכונת זו מעניקה ייעוץ והכוונה בכל מחלקות הארגון.

יצירת הבנייה של הפלוגתאות וההסכמות בכל חלק האגפים בארגון לפני הסדר גישור או פישור. הסדנה מסייעת לשיפור עבודת צוות והשירות במינימום סיכונים ובמקסימום הסדרים.

"אל תבייש את הפירמה" האמרה המפורסמת עוסקת במורשת ושימור הידע המהווה נכס וקניין שנועד להיאסף ולהיטמע בארגון.

הכלים ליצירת חוברת הפעלה ארגוני המיועד לתרגול קבוצתי ואישי במצבי אי וודאות ובמשפט מבויים מאגד את התחקירים באזור הבטוח בשטח המשרד  - ניצחון בבית המשפט גם לגבי היוקרה של הלקוחות ומשרד עורכי הדין.

'עמידה מול מצלמה' (Since 1998) (1)_edite

ליטיגציה היא מלכת המשפט. תחום נחשק שאינו נלמד באקדמיה. נתפרה והותאמה במיוחד לעורכי דין לשיפור מיומנויות ואיכות הביצוע הדיונית. מותאמת לתקנות סד"א החדשות בעולם המשפטי בו מתקיימים דיונים מקוונים.

משבר הקורונה העצים את הצורך להשתנות ולהתאים את הייצוג והופעה בבית המשפט. התכנית מיושמת גם בהליכי פשרה, גישור, עם לקוחות והצד שכנגד. 

מבנה הסדנה >>>

תוכן ומבנה

 

נלמד ונעמיק את הידע של המשתתפים תוך שימוש תכליתי בהתבסס על טכניקות יעילות, נבחן מקרי בוחן על "יבש" דוגמאות, טיפים וחוקים בסיסיים. מציאת הנרטיב המשפטי והפיכתו לשלד של הטיעון והצגת המקרה.

קשר עם קהל

 

נלמד על אינטראקציה, רטוריקה,, תפיסת המרחב, שמירה על קשב והקפצות קשב, יצירת עניין וכבוד תכנון הדיון. נעצים את היכולות הבינאישית תוך שימוש במשחקי תפקידים ותרגולים.

איכות הביצוע  

 

נלמד איך להעביר פרזנטציה תוך חיזוק הביטחון העצמי, סמכותיות, והשפעה. דוגמאות מסרטונים לצורך אבחון, משוב ומתן טיפים ועצות לשיפור יכולת העמידה בפני אולם הדיונים, לקוח, קהל ותקשורת.

קול ושפת הגוף 

 

נלמד כיצד נעצים את הנוכחות באמצעות מצלמה. נלמד כיצד לחדד את המסרים באופן אפקטיבי תוך שימוש בתרגול נשימות ושפת גוף, וחימום לקראת הופעה בבית המשפט.

בין לקוחותינו

   למידה אישית וקבוצתית - תמהיל מנצח!    

הסדנה "הליטיגטור כפרפורמר" מאפשרת למידה חוויתית, כזו שמועברת בכל החושים. תוך כדי התנסות תרגול ושימוש בטכניקות מוכחות שגורמות לנו להיות במיטבנו. כל אחד בוודאי זוכר מתי הרגיש נהדר וסוחף, החוויה נצרבה בתודעה ובעיקר בגוף.

~

אופי הסדנה בנויה כך, שמתקיים משוב פעיל בין המשתתפים לבין המנחה עו"ד אילת אטיאס. המפגש והחשיפה מול קהל מאפשרים למשתתפי הסדנה לתרגל בזמן אמת את מכלול הטכניקות והמיומנויות המשלבים את עולם המשפט - הקולנוע - התקשורת. יחד נוצר תמהיל שמוביל כל אחד מן המשתתפים להיות במיטבו - פרפורמר בתחום מומחיותו. 

לצד העבודה הפרטנית שכל אחד מדייק עצמו מתקיימת הזדמנות נהדרת להיכרות ויצירת קשרים עם עורכי דין בדיוק כמוך ('נטוורקינג'). הם כמהים ומייחלים לשיתוף והעברת תיקים על בסיס היכרות העמוקה ביותר של כל אחד מן המשתתפים.

~

תוך כדי הסדנה נוצרת קהילה סגורה למתן משוב וחיזוקים. בסביבה תחרותית לא תמיד יש עם להתייעץ, באמת! בד"כ אנחנו מתמודדים לבד עם התיקים ולא נעים לנו להטריד את השותפים. לפעמים בסך הכל אנחנו רוצים שמישהו ישמע את הטיעון המשפטי ויאמר לנו את האמת ובכך יחזק אותנו.

יחד עם זאת כל עורך דין עוסק בתחום שונה ואחר ומבנה האישיות שלו שונה מעורך דין אחר. לכן התוכנית שמה דגש על שילוב התנסות ולמידה אישית וקבוצתית. מרבית הפעילות הינה באמצעות תרגול אישי מול משתתפי הסדנה. מובאים מקרים מתוך תיקים אמיתיים או כאלו שבתהליך הייצוג או התלבטות כיצד להציג את המקרה. 

~

מעדויות משתתפי הסדנה, הפעילות הקבוצתית מפרה ומיצרת שיתופי פעולה ובעיקר דוחפת קדימה. זוהי הזדמנות לצאת מן המשרד ומהרשתות החברתיות ולעשות עסקים בשפה שלך, בסביבה הטבעית שלך עם קבוצת אנשים תומכת ודיסקרטית.  

מיומנויות נרכשות בסדנה >>>

 • לפצח דילמה משפטית ולמצוא את המסר המרכזי

 • להופיע בביטחון באולם הדיונים

 • ליצור חיבור טוב עם מערכת בית המשפט

 • שליטה בעמידה ושפת הגוף

 • לטעון במשפט בצורה קולחת ואפקטיבית

 • סימולציה בפני מצלמה 

Success! Message received.

IMG_5865.JPG

"זאת הסדנה שלמדתי ממנה הכי הרבה במובן המעשי. התקלתי את אילת בהרבה סוגיות משפטיות עדכניות והיא למדה אותי להקשיב לשופט ולהבין מה באמת הוא אומר ומכריע. לדעתי, כל הליטיגטורים שמופיעים בבתי המשפט עד לעליון חייבים לעבור. לבסוף,הליטיגציה משפיעה על תוצאות המשפט וזה מה שכל עו"ד רוצה עמוק בפנים."

עו"ד מרדכי (מוטי) אדטו *בוגר קורס מחוז תל אביב יולי 2017

מיומנויות נרכשות בסדנה >>>

 • לפצח דילמה משפטית ולמצוא את המסר המרכזי

 • להופיע בביטחון באולם הדיונים

 • ליצור חיבור טוב עם מערכת בית המשפט

 • שליטה בעמידה ושפת הגוף

 • לטעון במשפט בצורה קולחת ואפקטיבית

 • סימולציה בפני מצלמה 

Success! Message received.

  מה עוד מקבלים >>>

 • סרטון הצגה עצמית (60 שניות) לשיווק באינטרנט

 • חוברת אשר תסייע בתרגול אישי מותאם לעבודה באופן עצמאי בהמשך.

 • נטוורקינג וקבוצה סגורה בפיסבוק

 • וובינר לשאלות ותשובות כשבועיים לאחר הסדנה

 • פגישה אישית לתרגול אישי ב 50% הנחה

 • 10 מפגשים בתשלומים נוחים

                               סימולציה עם מצלמה! 

עו"ד אילת אטיאס פיתחה שיטה המסייעת לשיפור הדימוי העצמי "שיקום נפשי באמצעות קולנוע" והוכר ע"י משרד הבריאות. 

התרגול יצולם ב- LIVE  במרכז סימולציה חדשני ולאחריו יבוצע ניתוח, תרגול, תיקון ושיפור יכולת הפרזנטציה ושפת הגוף.

נתרגל כיצד לחדד מסרים באופן אפקטיבי תוך שימוש בטכניקות משחק ועמידה מול קהל לקראתה הופעה אולם הדיונים. 

ליטיגציה במקום הראשון​ >>>

בסקר מקיף שערכה קודקס, חברת ההשמה למשפטנים שהתפרסם ב"גלובס", נשאלו עורכי הדין של העתיד במה היו רוצים להתמחות. מן הסקר עולה כי התחום המבוקש ביותר הינו ליטיגציה:                     

להתגבר על פחד קהל​ >>>

להציג את נקודת מבטו של הלקוח ולדבר בשמו בבית המשפט - זוהי מיומנות ואחריות שמוטלת על כתפי עורכי הדין. כדי לשכנע את בית המשפט שיעניק את הסעדים המבוקשים,  אנו נדרשים להוכיח מקצוענות בהכנת התיק וסיווגו למסגרת הדיונית, אך אין די בכך. כעת יש סדנה ש'נתפרה' לעו"ד ! 

לאחר הטמעת הטכניקות והכלים שמועברים בסדנאות "הליטיגטור כפרפורמר" הבטחון העצמי גדל ועימו היכולת 'לקחת תיקים' ולהרגיש בטחון רב יותר בהצגת הטיעונים וההופעה בבית המשפט. 

מה אומרים משתתפי הסדנה

חוות דעת >>>

המדריך המקוצר (1).png
פרפורמר משפטי.png

Success! Message received.

ההצלחה מחכה לכם מעבר לפינה, הצטרפו למאות שכבר עברו את הסדנה

מעידים על שיפור ההופעה עם

לקוחות-בבית המשפט -

הגדלת הביטחון העצמי

כן תירשמו אותי עכשיו!

bottom of page