top of page

הליטיגטור

כפרפורמר 

2018

לקריאה נוספת

הסדנה שכל עורכי הדין חייבים לחוות כדי להשפיע על תוצאות ההליך המשפטי!

<<< ? למה צריכים ללמוד ליטיגציה ופרזנטציה
אחת השאלות שעולות למה אני צריכה להשקיע כסף בכישורים אלו ? זמן ומאמץ וללמוד כיצד לפנות לבית המשפט וכיצד להתנהל בבית המשפט. יכול להיות שלא בטוח שאשתמש בכישורים אלו.

אנחנו צריכים לשכלל את זה מפני שבעיקר אנחנו נלחמים בשם אדם או למען מטרה. לדבר עבור מישהו ולדבר בשמו להיות הקול עבורו זה בעצם לב ליבו של מקצוע עריכת הדין? לדבר בשמו של הלקוח. לטעון את הטיעונים עבורם, מפני שהם לא הוכשרו לעשות זאת עבור עצמם. המטרה שלכם היא להציג את נקודת המבט שלהם ולשכנע אנשים להקשיב לכם אבל , באמת להקשיב, כדי לקבל את הסעדים והעזרה שהם זקוקים להם.

 

אז ליטיגציה, זו בעם מה שעריכת דין היא למעשה. אז כאשר אנחנו מדברים על כך, על שכלול יכולות הפרזנטציה בבית המשפט, למעשה אנחנו מדברים על כישורי תקשורת, תקשורת בינאישית, אם תרצו.

"כשנכנסתי לסדנה ראיתי את העולם המשפטי בדרך מסוימת אחרת צרה חד ממדית ולפעמים אפילו מוטעית ופעמים רבות הפסדתי בתיקים רק כי לא ראיתי את כל התמונה עכשיו אחרי שחוויתי את הסדנה  אני רואה את התיק אחרת לגמרי. אני מקשיב ללקוח אחרת שואל אחרות ומנהל אסטרטגיה משפטית אחרת לגמרי גם מול הצד שכנגד ובעיקר מול השופט והתוצאות מדברות בעד עצמן."

מיומנויות נרכשות בסדנה >>>

 • לפצח דילמה משפטית ולמצוא את המסר המרכזי

 • להופיע בביטחון באולם הדיונים

 • ליצור חיבור טוב עם מערכת בית המשפט

 • שליטה בעמידה ושפת הגוף

 • לטעון במשפט בצורה קולחת ואפקטיבית

 • להשפיע על תוצאת ההליך המשפטי

כןאני רוצה לקבל פרטים אודות הסדנה הבאה

Success! Message received.

לראשונה בישראל !!!

סימולציות והטמעה של הטכניקות בפני קהל ובשילוב מצלמה

מה זה ליטיגציה?

הליטיגציה הינה אמנות הטיעון שנרכשת עבור גם אלו שחושבים שהם חסרי כשרון מולד הם בהחלט יכולים לרכוש את הכלים וללמוד את התורה. 
 

מהו ליטיגטור טוב?
נותן הופעה טובה שמשפיעה על תוצאות ההליך המשפטי, יותר מניסוח או איסוף ראיות או ראיה מנצחת. 

 

למה? 
כי חשובה מאוד הדרך שבה אתה מציג את הראיות או הטיעונים בבית המשפט שעלולים להתקבל בקול ענות חלושה אם לא השתמשת נכון בתורת הליטיגציה.

"הלוואי והייתה סדנה כזאת לפני שהופעתי בבית המשפט. אני חושבת על זה שנים התנהלתי שונה לגמרי . עצורה חסרת בטחון נצמדת לטקסטים אגרסיבית במקומות הלא נכונים שיפוטית וחסרת סבלנות כלפי הקולגות ומה שלמדתי הרחיב את הפריזמה המשפטית שלי ויצרה שיתופי פעולה וקיבלתי יותר תיקים מבעבר."

עו"ד אילת אטיאס

אודות עו"ד אילת אטיאס

 • מרצה במשפטים ותקשורת אלפי שעות הרצאות

 • במאית וכתבת טלביזיה

 • בוגרת ביה"ס סם שפיגל לקולנוע י-ם

 • חברת וועדה לקידום עורכות הדין לשכת עו"ד 

 • מומחית בעמידה בפני קהל ומצלמה

 • כותבת עורכת ומביימת הרצאות ונאומים

רוצים לבנות טיעונים שיובילו לתוצאה המשפטית הרצויה ? >>>
"סוד הצלחה של ליטיגציה אפקטיבית טמון בתכנון האסטרטגיה והטקטיקה לרבות ניתוח 'קייס' על כל רובדיו ובניית המסר המדויק ומציאת הזווית המשפטית שמאירה את הסיפור שלנו ושתגרום לבית המשפט 'לאמץ' אותו בלבד.


 
רוצים לדבר ושיקשיבו לכם ? >>>
נחשוף את הסודות של שימוש נכון בקול , בקצב ובמנעד. נתנסה בחלוקת טקסט נכונה, ריתמוס, נשימות ועמידה נכונה. נלמד את סודות שפת הגוף ותנועה נכונה במרחב. נלמד להשפיע כמו עורכי הדין הטובים בעולם. 
 

רוצים ליצר חיבור טוב וקשר בבית המשפט ? >>> 
בסדנה נלמד ליצור אינטראקציה נכונה עם הלקוח עם העדים המומחים השופט עם הצד שכנגד (אפילו להרשים את הקהל היושב באולם כמאגר לקוחות פוטנציאלי). 


 
רוצים לספר את הטיעון המשפטי בצורה קולחת ואפקטיבית ? >>>
לספר סיפור בזירה המשפטית זו אומנות שניתן על ידי שיפור היכולות הרטוריות. בסדנה לומדים לשכלל את היכולות הרטוריות, לחזק את הביטחון העצמי, ולספר את הסיפור בצורה קולחת ואפקטיבית. למשל : בעזרת טכניקות של משחק מול מצלמה, ניתוח וקבלת משוב.  

רשימת הרצאות נבחרות אילת אטיאס
bottom of page