top of page

סדנאות

האם קרה לך ש...

 •  מרגיש שפספסת תיק בגלל ביצועי פרזנטצייה גרועים?

 •  הרגשת זיעה קרה, דפיקות לב וגמגמת כשטענת לפני השופט ?

 •  אבדת לקוח בגלל שנכשלת בהגשת הסיכומים ?

 •  סובל מ 'פחד קהל' אבל חולם על דיון בעליון ?  

 

אם ענית כן על חלק מהשאלות,

אז הגיע לדייק ולקבל כלים לחידוד המסרים שלך!

קורס מקצועי להעברת מסרים בחדות, באופן מקורי שישאיר רושם על קהל הצופים בכל מקום וזמן.

לראשונה !!!

סימולציות והטמעה של הטכניקות בפני קהל ובשילוב מצלמה.

רוצים לבנות תיק וטיעונים מעוררי השראה ?
סוד הצלחה של פרזנטציה - תכנון. נתחיל בבניית שלד ומבנה. נחקור וננתח את המקרה שמונח לפנינו. נמצא את החוקים ופסקי הדין שמאירים את הבעיה. לאחר שמצאנו את הנרטיב המשפטי נחתור למציאת פתרון ונתמקד בהעברת המסר ונקודת המבט של כל אחד מן הדמויות המופיעות בסיפור המשפטי שלנו. 
 
רוצים לדבר ושיקשיבו לכם ?
נחשוף את הסודות של שימוש נכון בקול , בקצב ובמנעד. נתנסה בחלוקת טקסט נכונה, ריתמוס, נשימות ועמידה נכונה. נלמד את סודות שפת הגוף ותנועה נכונה במרחב. נלמד להשפיע כמו עורכי הדין הטובים בעולם. לדוגמא כשמתנהל דיון לראשונה ממליצה לעצור לרגע בכניסה להתבונן בנוכחים ללמוד אותם ורק אח"כ להיכנס אל האולם.
 
רוצים ליצר חיבור טוב וקשר בבית המשפט ? 
הגיע הזמן לדעת כיצד ליצור אינטראקציה נכונה עם הקהל בצורה אפקטיבית, נינוחה ללא מתח מיותר. יש להשתמש בטכניקות מוכחות ליצור תקשורת בהירה והקשבה פעילה. יצירת קשר עם הקהל באולם וניהולו הדיון בצורה אותנטית ומשכנעת.
 
רוצים לספר את הטיעון המשפטי בצורה קולחת ואפקטיבית?
לספר סיפור זו אמנות. גם בזירה המשפטית אנו נדרשים לשכלל את יכולות הרטוריקה והעברת המסקנות המשפטיות באופן אפקטיבי. שלל דוגמאות כיצד לחזק את הביטחון העצמי, ולהפגין סמכותיות ויכולת השפעה באולם הדיונים. בעזרת תרגול מול המצלמה עורכים חזרות וסימולציות באמצעות קהל אוהד וצפייה בחומרים שצילמנו. כך נוכל לשפר את דרך העברת המסרים שלנו. 

אודות עו"ד אילת אטיאס

 • מרצה במשפטים ותקשורת אלפי שעות הרצאות

 • במאית וכתבת טלביזיה

 • בוגרת ביה"ס סם שפיגל לקולנוע י-ם

 • עורכת דין חברת מחוז מרכז 

 • מנטורית לעמידה בפני קהל ומצלמה

עו"ד אילת אטיאס

לומדים את 10 השלבים לבניית טיעון משפטי

השתלמות

בליטיגציה ופרזנטציה

Story telling in court

מפגש 1

בניית טיעונים מעוררי השראה

סוד הצלחה של פרזנטציה - תכנון. נתחיל בבניית שלד ומבנה. נדגיש את סיפור המקרה על בסיס עובדות ומקרים משפטים אמיתיים. נמצא את הזווית הנכונה להציג באופן קוהרנטי ומשכנע ונדייק את המסרים.

 

מפגש 2

שימוש בשפת הגוף - כיצד לגרום לאנשים להקשיב לך

בקורס נתרגל טכניקות ונחשוף את הסודות של שימוש נכון בקול, בקצב, ובמנעד. נתנסה בחלוקת טקסט, ריתמוס, נשימות, יציבה ועמידה נכונה. נלמד את סודות שפת הגוף ותנועה נכונה במרחב. בכך, נחזק את הביטחון העצמי.

 

מפגש 3

יצירת עניין ושכנוע

נלמד כיצד להרגיש נח בייצוג התיק בתוך אולם בית המשפט. נתרגל יצירת אינטראקציה וסימולציה בצורה אפקטיבית. נתרגל טכניקות השאובות מעולם הקולנוע והטלוויזיה. ניצור עניין וננהל נכון את הדרך להצלחה.

 

מפגש 4

תרגול תרגול תרגול

נתרגל מול המצלמה את הטכניקות אשר נרכשו במהלך 3 השלבים הראשונים. נצפה ונפיק את הלקחים מהחומר המצולם. נשתמש בסימולציה המצולמת על מנת לשפר את יכולת ההצגה העצמית עצמית והטיעונים המשפטיים.

הרצאות

Add some more info about this item...

במסגרת ״הליטיגטור כפרפורמר״ ישנה הרצאה של שעה וחצי המציגה את הקשר בין קולנוע וטלוויזיה לבין משפטים ומראה לנו כיצד שאילת אלמנטים משני העולמות עוזרת לנו להציג באופן אפקטיבי ומקצועי. במסגרת ההרצאה יקבלו המשתתפים טיפים וכלים שימושיים בנושא עמידה מול קהל, שפת גוף, בניית מצגת והצגת טיעונים.

 

ההרצאה מיועדת ללשכות עורכי דין, יועצים משפטיים, סניגורים, פרקליטים, תובעים משטרתיים, עוזרים משפטים, דירקטורים, מנהלים בכירים, מתמחים, תלמידי משפטים או כל ארגון העוסק בהצגת פרזנטציות מקצועיות.

 

בנוסף, בתום ההרצאה המשתתפים ייקבלו חוברת לשימוש אישי המספקת מידע נוסף בנושא - טעויות נפוצות בליטיגציה, 10 שלבים להעברת מסר אפקטיבי ורשימת קריאה מומלצת.

ייעוץ אישי

Add some more info about this item...

עבור חלק ניכר מהאוכלסיה, עמידה מול קהל מהווה אתגר משמעותי בדרך להצלחה אישית ומקצועית. האם גם אתם מרגישים חשש גדול לפני מצגות? מבינים שאתם לא מוכנים מספיק ולא יודעים איך להתכונן ואיך לבנות מצגת מוצלחת? בתכנית הייעוץ האישית של אילת תלמדו כיצד להפוך את פחד הבמה וחוסר הידע לניסיון ממשי וביטחון מול קהל בעזרת תרגול, הקניית שיטות התמודדות ותמיכה אחד על אחד.
 

מהמפגשים תצא עם ארגז כלים שילווה אותך ויעזור לך להציג עצמך באופן אפקטיבי ולהשיג את ההצלחה אליה ייחלת:

 

 • להשתמש במילים הנכונות ובמשפטים הנכונים שיעוררו השראה

 • להפגין יכולת רטורית ושפת גוף מתאימה ואפקטיבית מול קהל

 • לדעת להעביר מסר בתקשורת ובראיון טלוויזיוני

 • להסיר חששות מעכבים ולצבור ביטחון וכישורי התמודדות

סדנאות

Add some more info about this item...

סדנה חד יומית

 

היכולת לדבר ברהיטות ובאפקטיביות לקהל הינה יכולת נרכשת. נקודה!

 

נואמים או דוברים נהפכים לטובים, ולא נולדים כך. הסדנא שמה דגש על הכשרה בדברים הבסיסיים שעלייך לדעת על מנת להיות בעל יכולת לדבר בפני קהל. צריך לצאת מאזור הנוחות לעבור דרך המבוכות והפחדים. לבסוף, תגיעו למצב שבו אתם מרגישים חופשיים, אותנטיים ומחוברים למסרים שלכם ולקהל שבפניהם אתם עומדים. בתם הסדנא תקבלו כלים כיצד להציג באופן עוצמתי, תקשורתי, מעורר השראה ומשכנע את המסר לקהל היעד.

 

הסדנא מתאימה לאירגונים ומנהלים אשר מעוניינים להקנות לציוותיהם ועובדיהם כלים לשיפור והעשרת היכולת להציג פרזנטציות חזקות ומאורגנות. לשכות עורכי דין, תובעים משטרתיים, צוותי הנהלה בכירים וכל ארגון אחר העוסק בהצגת פרזנטציות מקצועיות.

 

מה הסדנא נותנת?

במהלך הסדנה תתקיימנה הדרכות סימולציות והטמעה של הטכניקות שיועברו על ידי צוות מומחים בדיבור בפני קהל. כל אחד מן המשתתפים יוכל ליצור נוכחות בימתית, סמכותיות ויכולות חדשות כדי למשוך את קהל הצופים.

 

החלק החשוב שהסדנא שואבת את התרגולים מעולם הפסיכולוגיה, סוציולוגיה, והפיזיולוגיה.

תוך כדי עמידה מול קהל ומצלמה ושימוש בטכניקות מוכחות המסייעות לטובי השחקנים והמציגים בעולם, ירכשו בסדנה כלים הכרחיים כגון:

 

 • שימוש בשפת גוף ליצירת סמכות וביטחון בפרזנטציה

 • שימוש נכון בטקסטים ובמילים מעוררות השראה

 • למידת יכולת הרטוריקה ושימוש בדיקציה והגייה נכונה

 • הבנת תיאוריות תקשורת ויישומן בבניית מצגות אפקטיביות

 

תראו, תחוו ותשמעו עצמכם ותחושו בהבדל!

Please reload

להיות נוכח על הבמה, בביטחון ולגלות בעצמך יכולות חדשות לרתק ולשכנע קהל !

 

עוצמתי  תקשורתי   מעורר השראה   משכנע  

bottom of page