בלוגים

"כשמגיעים לבית המשפט צריך להתפשט" נשיא בית המשפט המחוזי השופט אורנשטיין טיפים לליטיגטורים
ערב עיון בנושא ליטיגציה מפיו של נשיא בית המשפט המחוזי תל אביב השופט איתן אורנשטיין. תענוג לשמוע נשיא בית משפט מחוזי בישראל שמדבר ברהיטות נהירות ובגובה העיניים. חצי שנה קודם לכן העברתי סדנה באותו החדר ממש "הלטיגטיגטור כפרפורמר" לא תגידו צירופי מקרים:-)

לא כל יום מגיע נשיא בית משפט ומדבר בגובה העיניים לעורכי הדין וליטיגטורים בפרט. זה לקבל הצצה ל"מאחורי הקלעים" של להקת הרוק הכי טובה ולשמוע מה הסודות שלהם על הופעה משכנעת בבית המשפט.


כותרת ההרצאה בקושי היה ניתן להכניס סיכה בהרצאה אם הייתם מגיעים לשמוע את כל הרצאתו של כבוד השופט איתן אורנשטיין שהגיע היה שואל עצמו מדוע כולם יושבים דרוכים בחדר וממתינים למרצה, משל היה המדובר באולם הדיונים בבית המשפט. נשיא ביהמ"ש המחוזי תל אביב כבוד השופט איתן אורנשטיין הוזמן להרצות בפני קהל סקרנים עורכי דין צעירים ונמרצים שרוצים לשפר את אחוזי ההצלחה של התיקים שמתנהלים בבית המשפט בישראל ובתל אביב בפרט. ערב עיון בלשכת מחוז תל אביב 23.10.2017 ביום שני בשעה 18:00 ללשכת עורכי הדין במחוז תל אביב .
#ליטיגציה #איתןאורנשטיין #לשכתעורכיהדיןמחוזתלאביב #הליטיגטורכפרפורמר #עודאילתאטיאס #הופעהבפניקהל #ליטיגציהופרזנטציה #אומנותהליטיגציה #אומנותהטיעון #פרפורמר #משפטים #ביתהמשפטהמחוזיתלאביב

Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us

 │ סדנאות והרצאות  ייעוץ אסטרטגי ושיווק  אימון אישי לדיון בביהמ"ש ובתקשורת 

Litigacy

03-5222331

054-7393595 

 office@litigacy.com

>>> Contact Us

Copyright © כל הזכויות שמורות לעו“ד אילת אטיאס סיון 2021 -2014